Na randke i na co dzień – długie kolczyki

Na randke i na co dzień – długie kolczyki

Dowiedz się, gdzie kupić długie kolczyki, wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie.

Stylowa biżuteria wspaniale podkreśla prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – pasuje romantyczną randkę we dwoje, do pracy bądź na wielkie bale. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – wysmuklają twarz i szyje

Długie kolczyki współgrają z różnymi rodzajami urody – mogą je nosić kobiety o łagodnych rysach twarzy, jak i te z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od efektu, jaki chcemy finalnie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej dwa centymetry cudownie wysmuklają szyję i wyszczuplają oblicze, a szczególne ku temu predyspozycje mają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, przykładowo, w formie rurek lub listków. Modne są też wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji oraz rewelacyjnie prezentują się na uszach. Dzięki właściwej biżuterii całe ciało staje się wizualnie smuklejsze i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą też mieć kształt okręgów – te modele nie wydłużają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, którym zależy na osiągnięciu łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na potańcówkę i bal sylwestrowy

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą znakomitym dopełnieniem szykownej sukni, włożonej np. na bal maturalny, bal sylwestrowy albo uroczystości weselne. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask na pewno urzeknie partnera. Piękne srebrne kolczyki z lazurowymi cyrkoniami podkreślą błękitny kolor oczu, a złocone pałeczki będą świetnie współgrać z innymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i wyśmienicie uwypuklają charakter casualowych stylizacji. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to oznaka ponadczasowej klasy.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]