Kolczyki

Kolczyki

Chcesz kupić srebrne kolczyki? Wejdź na www.bizutik.pl.

Kolczyki to najpopularniejszy, a także najczęściej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Swoją popularność zapewne zawdzięczają dużej różnorodności wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najbardziej popularne są zapewne kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Z jakiego srebra robi się kolczyki

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo eleganckie jest także srebro rodowane pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii blask białego złota i przy okazji chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest również srebro szczotkowane o ciekawej matowej powierzchni i oksydowane srebro w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć w kolczykach

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]