Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy dodatek dla wytwornej pani. Tego typu świecidełka doskonale współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to syntetyczne kryształki szlachetne, wykazujące niepowtarzalne właściwości optyczne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich kształt doskonale imituje naturalne kryształy, sprawdzają się więc jako element biżuteryjny. Na rynku znajdziemy też wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych składników można otrzymać następujące zabarwienia: błękitny, czerwony, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również zawieszek. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w rozmaitych wersjach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć upragnioną i elegancką biżuterię. Polki często zamawiają klasyczne kolczyki, ale także te różnorodnie zdobione.