Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Kup srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy dlaczego są tak często wybierane i gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które cudownie wydłużają szyję. Są wysadzane kosztownymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki należy umiejętnie oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Należy wycierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych szkatułkach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych technik czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie środki mocno rysują miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.